KONTAKTY

Kontaktné informácie

Prevádzka:
AUTOLAKOVŇA COLOR CAR s.r.o.

29.Augusta 38
075 01 Trebišov

Sídlo firmy:
AUTOLAKOVŇA COLOR CAR s.r.o.

A.Dubčeka 3565/10
075 01 Trebišov

 

Mobil: +421 904 338 296
Web:
www.autolakovnatv.sk
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Fakturačné údaje:
IČO: 48 272 663
IČ DPH: SK 212 011 7175

 

Objednávky - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Náhradné diely - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Príprava - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Lakovanie - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Airbrash - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Fakturácia - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Jaroslav Jevoš - vedúci prevádzky - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

MAPA

Dúfame že Vám mapka pomôže pri hľadaní našej firmy.

Naviguj z adresy:

Napíšte Nám

Ak potrebujete viac informácií, vyplňte prosím nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás budeme kontaktovať.
captcha
Nahrať znovu