Autolakovanie

Autolakovanie

Lakujeme profi lakmi SPIES HECKER

Vodou riediteľné autolaky patria k najmodernejším lakovacím systémom, pretože sú hospodárne, ľahko spracovateľné a chránia naše životné prostredie. Všetky výrobky firmy SPIES HECKER spĺňajú tie najprísnejšie kritériá a podmienky vnútornej kontroly a sú vyrobené a dodávané v súlade s priemyselnými štandardmi ISO 9001:2004 a ISO/TS 16949:2002.

Náhradou organických rozpúšťadiel vodou umožňuje nielen ekologické lakovanie, ale aj zvýšenú bezpečnosť. Americkí výrobcovia automobilov pracovali už v 70. a 80. rokoch s lakovacími technológiami na báze vody. Dnes je už viac než 70% všetkých európskych automobilov lakovaných s použitím laku so zníženým obsahom rozpúšťadiel.

 

 

Permahyd® Hi-TEC série 480

nový vodou riediteľný podkladový lak pre vyššiu efektivitu.


Zdokonalený Permahyd® Hi-TEC série 480 od firmy SPIES HECKER je skutočnou inováciou v lakovaní a stanovuje nové štandardy v oblasti jednoduchosti spracovania, skracuje čas opravy a zvyšuje univerzálnosť použitia. Permahyd Hi-TEC systém je založený na úplne novej patentovanej hybridnej technológii.
Výhodou inovatívnych miešacích lakov je jednotný výsledok práce. Veľa miešacích mixov je k dispozícii s vyšším obsahom pigmentov s cieľom zabezpečiť vyššiu kryciu schopnosť farieb.

 

Päť výhod Permahyd® Hi-TEC série 480, ktoré znamenajú rozdiel


  1. jednoduché a rýchle spracovanie - pridanie iba jednej prísady (WT prísada 6050/6052), jednoduché použitie a veľmi dobrá priľnavosť k podkladu, vysoká vertikálna stabilita a výborná krycia schopnosť, aplikácia v jednom pracovnom kroku bez medziodvetrania, okamžite viditeľný výsledok.
  2. výsledky, na ktoré sa môžete spoľahnúť - vysoká presnosť odtieňov + rovnaký vzhľad = výsledok lakovania, na ktorý sa môžete spoľahnúť
  3. skráti čas potrebný na opravu - rýchle odvetranie, rýchle preschnutie, okamžité ďalšie spracovanie po odvetraní, veľmi jednoduché viacfarebné lakovanie, väčšia hrúbka filmu bez medziodvetrania medzi nástrekmi
  4. jednoduchý prístrek - jednoduchý pracovný postup a rovnaký vzhľad prístrekovej oblasti
  5. väčšia flexibilita - jednoduché lakovanie interiéru, rýchle trojvrstvové a viacfarebné lakovanie, optimálne preschnutie medzivrstvy a vynikajúca chemická a mechanická odolnosť.